Digitalization & IT Development Specialist

Lokalizacja

Firma

Dział

Rodzaj umowy

Nr referencyjny

Lokalizacja

Firma

Dział

TWOJE PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • Tworzenie, rozwijanie oraz utrzymywanie aplikacji na potrzeby BASF
  • Wspieranie zespołu opracowywania danych w Europie Centralnej
  • Wdrażanie i wsparcie dla rozwiązań opensource RPA
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie ich oczekiwań co do rozwiązań IT
  • Identyfikowanie i wdrażanie projektów dygitalizacyjnych w celu zwiększenia wydajności i rozwoju biznesu
  • Prowadzenie projektów IT zgodnie z wytycznymi firmy

 WYMAGANIA

  • Szukamy osoby o mniejszym doświadczeniu, chcącej rozwijać się wbszarze programowaniao
  • Znajomość podstaw programowania obiektowego (preferowane Python, Scala itp.) – jednym z etapów rekrutacji będzie test
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Znajomość technicznego języka angielskiego, umiejętność komunikacji w języku angielskim będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane ukończone studia kierunkowe (informatyka, matematyka i pokrewne)

CO OFERUJEMY

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP czy karta Lunch Pass
  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz tu)
  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej
  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność
  • Umowę o pracę przez firmę outsourcingu pracowniczego, początkowo na 1 rok, docelowo na stałe

O NAS

W BASF najważniejsza jest chemia. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zrównoważone działania i wspólne koncepcje. Stawiamy też na Ciebie. Bądź częścią  naszej recepty na sukces i rozwijaj z nami przyszłość –  w globalnym zespole, który szanuje różnorodność i równe szanse niezależnie od wieku, pochodzenia, sprawności, płci, orientacji seksualnej czy religii.

Pełna oferta pracodawcy – you@BASF

BASF oferuje swoim pracownikom więcej niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Nasza oferta jako pracodawcy jest pełna, bo obejmuje wiele różnych elementów dopasowanych do wymagań na kolejnych etapach życia. To właśnie określamy jako you@BASF. Poniższa tabela prezentuje tylko wycinek kompleksowej oferty BASF. Finalna oferta dla danego stanowiska zależy od spółki BASF, w której się pracuje. Kliknij na ikonę tabeli, aby dowiedzieć się więcej o danym elemencie oferty.

Staramy się stworzyć najlepszy zespół, łącząc ludzi o unikalnej wiedzy, doświadczeniach i poglądach. Te różnice sprawiają, że jesteśmy silniejsi i pełni energii.  Otwarte, kreatywne i wspierające środowisko pracy inspiruje nas do osiągania wyjątkowych wyników.

About BASF

Find out what BASF has to offer as an employer and why you should join our team.

Your application

Here you find anything you need to know about your application and the application process.

Contact us

You have questions about your application or on how to apply in Europe? The BASF Talent Acquisition Europe team is glad to assist you.

Please note that we do not return paper applications including folders. Please submit copies only and no original documents.

Warszawa, PL, 02-305

1096-BASF Polska Sp. z o.o.
Information Technology & Services
Permanent
55008
ATS_WCMS_WEBFORM