Specjalista ds. Obsługi Klienta

LOCATION

COMPANY

JOB FIELD

JOB CONDITIONS

JOB ID

LOCATION

COMPANY

JOB FIELD

JOB ID

TWOJE PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • Obsługa systemu SAP w zakresie obsługi zamówień Klienta (w tym weryfikacja poprawności i kompletności, monitorowanie dostępności produktów, fakturowanie)
  • Bieżący kontakt telefoniczny, e-mailowy z Klientami w kwestii realizacji zamówień oraz rozliczeń i płatności
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, logistyki, kontrolingu i magazynowym w zakresie obsługiwanych zamówień
  • Przygotowanie dokumentów do sprzedaży (personalizacja szablonów warunków handlowych, umów itp.) oraz ich późniejsze kompletowanie i archiwizowanie.
  • Dbałość o utrzymywanie trwałych, pozytywnych i profesjonalnych relacji z Klientami
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy mieszczącymi się poza granicami Polski
  • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji od Klientów
  • Rozwiazywanie ewentualnych problemów operacyjnych związanych z codzienną pracą w systemie

WYMAGANIA

  • Znajomość systemu SAP oraz Excel na poziomie min. średniozaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w obszarze Customer Service będzie atutem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz priorytetyzacji zadań
  • Komunikatywność, otwartość
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy i podzielność uwagi

CO OFERUJEMY

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass, czy dodatek komunikacyjny
  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkoleń on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz tu)
  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance, możliwość korzystania z pracy zdalnej
  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność

O NAS

W BASF najważniejsza jest chemia. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zrównoważone działania i wspólne koncepcje. Stawiamy też na Ciebie. Bądź częścią  naszej recepty na sukces i rozwijaj z nami przyszłość –  w globalnym zespole, który szanuje różnorodność i równe szanse niezależnie od wieku, pochodzenia, sprawności, płci, orientacji seksualnej czy religii.

A unique total offer: you@BASF

At BASF you get more than just compensation. Our total offer includes a wide range of elements you need to be your best in every stage of your life. That’s what we call you@BASF. Click here to learn more.

We aim to form the best team by bringing together people with unique backgrounds, experiences and points of view. Our differences make us stronger and more vibrant. And an open, creative and supportive work environment inspires us to achieve exceptional results.

About BASF

Find out what BASF has to offer as an employer and why you should join our team.

Your application

Here you find anything you need to know about your application and the application process.

Contact us

You have questions about your application or on how to apply in Europe? The BASF Talent Acquisition Europe team is glad to assist you.

Please note that we do not return paper applications including folders. Please submit copies only and no original documents.

Warszawa, PL, 02-305

1096-BASF Polska Sp. z o.o.
Logistics & Supply Chain Management
Temporary
68678
ATS_WCMS_WEBFORM