Automatyk-Elektryk

Lokalizacja

Firma

Dział

Rodzaj umowy

Nr referencyjny

Lokalizacja

Firma

Dział

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych.

  • Odpowiedzialność za aktualizację oprogramowania maszyn, urządzeń technicznych i procesowych.

  • Programowanie sterowników PLC, robotów przemysłowych i układów automatyki.

  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów.

  • Usuwanie awarii elektrycznych i automatycznych na zmianach produkcyjnych.

  • Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.

  • Tworzenie usprawnień celem eliminacji problemów.

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów związanych z ochroną środowiska i jakości w zakładzie, wymagań ZSZ wg norm ISO, Polityki ZSZ/SZBHP, obowiązujących procedur i instrukcji wewnętrznych.

  • Odpowiedzialność za znajomość i przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących wykonywanych zadań i obowiązków.

  • Czynny udział w szkoleniach branżowych.

  • Dbanie o porządek na podległym obszarze (5S).

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy.

  • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur.

  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.

  • Współpraca z innymi działami w zakładzie.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.

  • Uprawnienia energetyczne SEP E1/2/3 D1/2/3.

  • Uprawnienia do obsługi i konserwacji UTB.

  • Czytanie schematów pneumatycznych, elektrycznych.

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

  • Programowanie i diagnostyka systemów SCADA.

  • Obsługa, programowanie i diagnostyka: sterowników PLC, robotów przemysłowych, systemów wizyjnych, układów napędowych, paneli operatorskich (HMI) co najmniej w stopniu podstawowym.

  • Znajomość oprogramowania CAD.

  • Obsługa rozdzielni elektrycznych NN i SN.

  • Obsługa systemu CMMS.

  • Znajomość języka angielskiego - poziom średnio zaawansowany.

  • Obsługa MS Excel.

  • Znajomość metodyk rozwiazywania problemów QRQC.

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing - poziom podstawowy.

To oferujemy:

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz transport dla pracowników zmianowych.

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz na: https://karierawbasf.pl/#benefity).

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność.

Pełna oferta pracodawcy – you@BASF

BASF oferuje swoim pracownikom więcej niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Nasza oferta jako pracodawcy jest pełna, bo obejmuje wiele różnych elementów dopasowanych do wymagań na kolejnych etapach życia. To właśnie określamy jako you@BASF. Poniższa tabela prezentuje tylko wycinek kompleksowej oferty BASF. Finalna oferta dla danego stanowiska zależy od spółki BASF, w której się pracuje. Kliknij na ikonę tabeli, aby dowiedzieć się więcej o danym elemencie oferty.

Staramy się stworzyć najlepszy zespół, łącząc ludzi o unikalnej wiedzy, doświadczeniach i poglądach. Te różnice sprawiają, że jesteśmy silniejsi i pełni energii.  Otwarte, kreatywne i wspierające środowisko pracy inspiruje nas do osiągania wyjątkowych wyników.

About BASF

Find out what BASF has to offer as an employer and why you should join our team.

Your application

Here you find anything you need to know about your application and the application process.

Contact us

You have questions about your application or on how to apply in Europe? The BASF Talent Acquisition Europe team is glad to assist you.

Please note that we do not return paper applications including folders. Please submit copies only and no original documents.

Środa Śląska, PL, 55-300

BASF Polska Sp. z o.o.
Production, Maintenance & Technical Services
Permanent
82529
ATS_WCMS_WEBFORM